O nas

O MEDITRADE

MEDITRADE Ltd jest wyłącznym dystrybutorem znanych światowych producentów sprzętu medycznego. Dostarczamy rozwiązania z różnych dziedzin medycyny, z głównym naciskiem na segment kardiologii. Ponad to, Meditrade zapewnia pełen serwis, edukację oraz profesjonalne doradztwo.

MEDITRADE to więcej niż dystrybutor.

Meditrade Ltd założył w 1991 roku Pan Pavel Bohdal. Firma rozpoczęła swoją działalność zatrudniając tylko trzech pracowników i sprzedając produkty marki 3M. Od roku 1995 skierowała swoje główne zainteresowanie na produkty kardiologiczne. Na przestrzeni lat rozwinęła się z małej firmy do obecnej pozycji wiodącego lidera biznesowego w dystrybucji oraz doradztwie w zakresie produktów medycznych dla niefarmakologicznego segmentu leczenia chorób sercowo-naczyniowych.

Na dzień dzisiejszy, firma koncentruje się na dystrybucji urządzeń medycznych oraz doradztwie z zakresu zastosowania i użytkowania urządzeń, co przyczynia się do rozwoju rynku niefarmakologicznego leczenia chorób sercowych.

MEDITRADE prowadzi dystrybucję wiodących produktów od ponad 25 lat

MEDITRADE DZISIAJ

  • Lider na słowackim rynku w zakresie kardiologii i chirurgii układu sercowo-naczyniowego
  • Ponad 70 pracowników
  • Ponad 35 top marek w portfolio
  • Dystrybucja produktów światowych producentów: Abbott, Boston Scientific, Ducest Medical, GE Healthcare,  3M, Johnson&Johnson, Dr. Osypka, Terumo, Vivostat, WRP;
  • Zintegrowany System Zarządzania
    Jakością (STN EN ISO 9001:2008)

MEDITRADE_map


 

 

4 kraje

Słowacja od 1991
Czechy od 1993
Ukraina od 2006
Polska od 2013

 

 

 

 

 

MEDITRADE  jest wyłącznym dystrybutorem światowych producentów

Meditrade Poland Sp. z o.o. profil. Więcej...