Jesteśmy czymś więcej niż dystrybutorem specjalistycznych urządzeń medycznych

 

 

 

 

Czytaj więcej na temat CytoSorb

CytoSorbents Corporation (NASDAQ: CTSO) to firma  zlokalizowana w New Jersey, specjalizująca się w immunoterapii krytycznej, specjalizująca się w oczyszczaniu krwi w celu kontrolowania śmiertelnego zapalenia u pacjentów w stanie krytycznym i kardiochirurgii. Flagowy produkt firmy, CytoSorb®, został zatwierdzony w Unii Europejskiej z dystrybucją w 42 krajach na całym świecie, jako bezpieczny i skuteczny, pozaustrojowy adsorber cytokin.

www.cytosorbents.com

Kardiochirurgia

CytoSorb® - Adsorber cytokin zapalnych

  • CytoSorb® jest jedynym zatwierdzonym w Unii Europejskiej pozaustrojowym adsorberem cytokin , zaprojektowanym w celu zmniejszenia ilości tzw. "paliwa do ognia" w przypadku śmiercionośnego zapalenia, często obserwowanego u pacjentów w stanie krytycznym na oddziale intensywnej opieki medycznej (ICU) oraz  poddawanych kompleksowym operacjom na otwartym sercu.
  • CytoSorb® może być stosowany samodzielnie w obwodzie hemoperfuzji lub szeregowo ze standardowym hemofiltrem CRRT lub membraną dializacyjną.
  • CytoSorb® został zoptymalizowany do szerokiego usuwania wielu cytokin, toksyn i innych mediatorów zapalnych w  zakresie mas cząsteczkowych 5-60 kDa, w które obejmuje  większość cytokin.

Czytaj więcej na temat CytoSorb